دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی و انجام امور بازسازی با نرم افزار و اجرای طراحی دکوراسیون داخلی منزل مدرن و فوق العاده و طراحی داخلی ساختمان مسکونی، مغازه، اداری و تجاری

طراحی دکوراسیون داخلی آنامیس

امروزه طراحی دکوراسیون داخلی منازل و حتی شرکت ها و همچنین ساختمان های تجاری و اداری بسیار مورد توجه قرار گرفته است. نحوه چیدمان وسایل، رنگ بندی، نورپردازی و بسیاری عوامل دیگر همگی در طراحی دکوراسیون داخلی بسیار موثر می باشند. این که توجه به دکوراسیون داخلی در منازل، باعث آرامش و دلنشین شدن فضاها شده و حس مثبتی را به افراد خانواده منتقل می کند و توجه به دکوراسیون داخلی در ادارات و شرکت ها نیز باعث جلب مشتری، رضایت و اعتماد او میگردد، امری به شدت ثابت شده می باشد. طراحی دکوراسیون داخلی امری تخصصی است و بایستی توسط کارشناسان و متخصصین طراحی دکوراسیون داخلی انجام گیرد. گروه آنامیس سال هاست که در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی منازل، ادارات و بسیاری فضاهای دیگر فعالیت دارد و توانسته نهایت رضایت مشتریان خود را جلب کند.

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی هنر تزئین یک خانه مسکونی یا تجاری با توجه به ترجیحات و سبک شخصی مشتری است. این شامل انتخاب طرح ‌های داخلی مانند، کفپوش، مبلمان، آثار هنری و لوازم جانبی است. دکوراسیون داخلی اغلب با طراحی داخلی همراه است. طراحان دکوراسیون داخلی با طراحان داخلی متفاوت هستند. طراحان داخلی همان وظایف دکوراتورها را انجام می دهند، اما باید آموزش رسمی و گواهینامه حرفه ای طراحی داخلی دریافت کنند. از سوی دیگر، دکوراتورهای داخلی ملزم به دریافت آموزش رسمی یا تجربه حرفه ای نیستند. هر دو با متخصصان خدمات برای انجام کار طراحی همکاری می کنند، اما طراحان داخلی ممکن است با پیمانکاران برای تغییر عناصر ساختاری همکاری کنند.

انواع سبک دکوراسیون داخلی منزل

سبک های طراحی هر روزه در حاله  تغییر هستند در طول سال ها سبک های طراحی متعددی وجود داشته است، هیچ سبک دکوراسیون درست یا غلطی وجود ندارد، اما طراحی یک فضا می تواند کاری زمان بر باشد. ممکن است ساعت ‌ها به جستجوی طرح ‌های رنگی، مبلمان و لوازم جانبی بی ‌نقص بپردازید که این کار مشکلی است و باید با صبر و حوصله انجام شود. اما بیایید محبوب ترین آنها را بررسی کنیم.

سبک طراحی دکوراسیون مینیمالیستی

یکی از مدرن‌ ترین سبک‌ های طراحی داخلی می باشد هنگامی که به سبک های طراحی داخلی مینیمال فکر می کنید، یک گالری یا موزه هنری مدرن را به عنوان مرجع در نظر بگیرید.

سبک طراحی ساحلی

سبک طراحی ساحلی

سبک طراحی دکوراسیون ساحلی

طراحی ساحلی دارای محیط‌ های روشن و مطبوع هستند پالت ‌های رنگی رایج ساحلی شامل سایه ‌هایی از آبی روشن و سبز با الهام از اقیانوس همراه با مجموعه ‌ای از کرم ‌ها و رنگ‌ های خنثی برای ظاهری آرام و در عین حال ظریف است. طراحی ساحلی یک سبک عالی برای کسانی است که می خواهند ساحل و اقیانوس را وارد زندگی روزمره خود کنند. این شامل طرح های رنگی سفید، آبی، سبز و نارنجی است. لوازم جانبی شامل صخره‌ های اقیانوسی، صدف‌ های دریایی، عناصر چوبی و مبلمان معمولی برای ایجاد فضایی آرامش‌ بخش است.

سبک طراحی دکوراسیون امروزی

اغلب این سبک با مدرن اشتباه گرفته می شود زیرا ظاهری تمیز با خطوط مستقیم دارد. رنگ های تند، ملایم و خنثی را امکان پذیر می کند. این سبک بر روندهای حال تمرکز دارد. آنچه امروز طراحی معاصر را تعریف می کند ممکن است در آینده آن را تعریف نکند.

سبک طراحی دکوراسیون آرت دکو

اگر سلیقه شما به سمت تزئینات و جواهرات است، این سبک طراحی بهترین گزینه برای شما می باشد. طراحی داخلی آرت دکو شیک و پر زرق و برق است.

دکوراسیون داخلی منزل مدرن و فوق العاده

دکوراسیون داخلی منزل مدرن و فوق العاده

سبک طراحی دکوراسیون مدرن

طراحی مدرن یک سبک شیک است که سادگی را برجسته می کند. دکوراتورها از رنگ های سفید، خاکستری و سیاه به عنوان طرح های اصلی رنگ استفاده می کنند، طرح ها تمیز و بدون درهم ریختگی هستند، خطوط مستقیم و پررنگ ترجیح داده می شوند. از عناصر و مواد جانبی طبیعی مانند قاب های چوبی، دکور فلزی و مبلمان استفاده می شود.

سبک طراحی دکوراسیون فنگ شویی

سبک فنگ شویی فقط به نحوه چیدمان وسایلتان محدود نمی شود. ایجاد تعادل در خانه برای هماهنگی بیشتر یک فلسفه است و مطمئناً حس آرامش را به زندگی روزمره شما اضافه می کند.

سبک طراحی دکوراسیون اسکاندیناوی

سبک‌ های طراحی داخلی اسکاندیناویایی که به طور فزاینده‌ای محبوب هستند، بر سادگی و آرامش تأکید می ‌کنند که جذابیت جهانی دارد. دکوراسیون اسکاندیناوی کاملاً کاربردی و تا حدی ارگانیک با ظرافت است، یکی از ساده ‌ترین روش‌ ها برای تسلط بر سبک‌ های طراحی داخلی معاصر، طراحی داخلی اسکاندیناوی است که همه چیز درباره ترکیبی متعادل و با دقت ویرایش شده از عناصر است.

سبک طراحی دکوراسیون فرانسوی

مشابه سبک‌های طراحی داخلی مدرن سبک فرانسوی ترکیبی از عناصر طراحی داخلی فرانسوی عتیقه، شیک و خانه‌ های مزرعه ‌ای است که مملو از جذابیت ‌های جالب برای بزرگسالان است. برای تزئین خانه از صندلی های لویی ششم با چاپ هندسی مدرن استفاده می شود.

دکوراسیون اتاق خواب

دکوراسیون اتاق خواب

سبک دکوراسیون ترکیبی

سبک ترکیبی به زیبایی طراحی معاصر و مدرن را ادغام می کند، صندلی‌ها را با پارچه ‌های لوکس مانند مخمل تزئین می‌ کنند. مبلمان و لوازم جانبی فلزی معمولاً مورد استفاده قرار می گیرند و با طرح های رنگی روشن یا خنثی ترکیب می شوند. و تزئیناتی مانند گل رز سفید در یک گلدان کلاسیک سایر تزئینات مانند لوسترها، آینه ‌های بزرگ، تزئینات با جواهرات‌ کارشده، جلوه‌ های پیچیده و باکلاسی را به خانه شما می‌ دهند.

دکوراسیون سبک سنتی

وقتی صحبت از سبک‌ طراحی سنتی می ‌شود، تقریباً همه چیز ریشه در ایده‌های سنتی طراحی داخلی دارد. سبک سنتی مواد طبیعی و عناصر روستایی را برجسته می کند تا یک محیط زندگی آرامش بخش را تشکیل دهد. قرمز یک رنگ غالب با رنگ های ملایم است، سبدهای حصیری، پالت ها و قطعات چینی سفید از لوازم جانبی محبوب هستند.

دکوراسیون سبک بوهمی

یکی از جاودانه‌ ترین و بی ‌پایان ‌ترین سبک‌ های طراحی داخلی، دکوراسیون بوهمیایی است، سبک التقاطی با ترکیبی راحت و الهام ‌گرفته از چیزهای عجیب و غریب و اثاثیه قدیمی و عتیقه که از گردش‌ها و سفرهای پرشور بازار به دست می‌ آید. سبک بوهمی روشن و رنگارنگ است. رنگ‌ های اصلی قرمز، زرد و آبی با تن صورتی، بنفش تیره و نارنجی استفاده می‌ شوند. قطعات مبلمان چوبی پوشیده شده با مواد مخمل خواب دار با طرح های راه راه، هندسی و گل دار مشبک تزئیین شده اند. سبک بوهمی برای افرادی است که ممکن است از سفر و فرهنگ الهام بگیرند.

دکوراسیون سبک قدیمی

در سبک قدیمی معمولا از رنگ ‌های اصلی و خنثی استفاده می شود مانند قهوه‌ای، سفید و خاکستری سبک قدیمی شامل جنبه های معاصر با ظاهری الهام گرفته از کلاسیک است، مانند مبلمان خرد شده، آجرهای اکسپوز، صندلی های زنگ زده و چوب کهنه طراحی های گذشته را با عناصر زمان حال ترکیب می کند تا ظاهری جاودانه و تازه ایجاد کند.

سبک دکوراسیون آسیای

سبک طراحی آسیایی از عناصر طبیعت برای احساس آرامش استفاده می کند. رنگ های سفید، سبز، آبی و خنثی از طرح های اصلی هستند. نور طبیعی از پنجره مورد نظر است تا بیشترین نور خورشید را وارد اتاق کند. پارچه ها و طرح های الهام گرفته از سبک آسیایی به عنوان روکش برای صندلی، بالش و سایر پوشش ها استفاده می شود.

دکوراسیون داخلی منزل و آشپزخانه

دکوراسیون داخلی منزل و آشپزخانه

دکوراسیون داخلی کلاسیک

در سبک دکوراسیون کلاسیک رنگ های ملایم و طرح های ظریف کاربرد بسیاری دارند. طراحی داخلی کلاسیک را می توان بی انتها نیز نامید و برخی ممکن است آن را سنتی بنامند. ظاهری ساختار یافته و متعادل، غنی از لوازم جانبی است. فضای طراحی داخلی کلاسیک از قوانین ساده ای پیروی می کند که می توانید آن ها را با طراحی مدرن خود تطبیق دهید. با تغییر موقعیت مبلمان خود شروع کنید ممکن است از اینکه این ظاهر چقدر ساده و در عین حال موثر برای خانه شما است شگفت زده شوید. طراحی کلاسیک داخلی خانه از فرهنگ اروپایی نشات گرفته است. مانند ویکتوریا و آرت دکو، یونانی و رومی نیز الهام‌ بخش اصلی این سبک هستند.با ترکیب طراحی کلاسیک و طراحی مدرن، نتیجه طراحی داخلی کلاسیک مدرن اروپایی به وجود می آید. خانه هایی به سبک کلاسیک با رنگ های آرام و فضایی از قابلیت اطمینان و وقار امپراتوری جذب می شوند. امروزه، فضای داخلی کلاسیک توسط افراد ثروتمند و همچنین کسانی که ارزش ها و سنت های فرهنگی قدیمی را به جای مد زودگذر ترجیح می دهند، انتخاب می کنند. می توانید تزئیناتی مانند گلدان تک گل، نقاشی بزرگ روی دیوار و چند بالش پرتابی طرح دار هندسی انتخاب کنید.در مورد پنجره‌ها، می‌توانید آن‌ها را خالی بگذارید تا نور بیشتری به اتاق وارد شود.

دکوراسیون جدید منزل

دکوراسیون جدید منزل

دکوراسیون داخلی منزل مدرن

در سبک دکوراسیون مدرن، مبلمان و لوازم استیل، فلزی و شیشه‌ای را باید استفاده کرد. طراحی ساده، لوازم براق و شفاف و خطوط منظم و استفاده از رنگهای سفید و رنگی ساده از ویژگی های دکوراسیئن داخلی سبک مدرن است. در سبک مدرن اشکال هندسی و منحنی زیاد به کار برده می شوند. طراحی مدرن یک سبک طراحی داخلی است که با پالت رنگی تک رنگ، خطوط تمیزمواد طبیعی و نور طبیعی مشخص می شود. این به طور خاص به یک جنبش زیبا شناختی تاریخی اشاره دارد که در اوایل تا اواسط قرن بیستم رخ داد. اگر می خواهید ظاهر مدرن را در خانه خود بگنجانید، ایده های طراحی مدرن زیر را در نظر بگیرید.

 • خطوط تمیز: خانه های مدرن با خطوط تمیز و مستقیم و حداقل تزئینات ساخته می شوند.
 • مینیمال دکوراسیون منزل: فضاهای مدرن عاری از شلوغی ضروری هستند. دکوراسیون مدرن، عملکرد را بر مد ترجیح می دهد.
 • رنگ های خنثی: در سبک مدرن از رنگ های روشن مانند رنگ های سفید، بژ، خاکستری، مشکی و پاستلی استفاده می شود.
 • پلان طبقه باز: از مبلمان به جای دیوار برای تمایز بین فضاهای یک خانه استفاده کنید. به عنوان مثال، یک جزیره آشپزخانه می تواند آشپزخانه را از اتاق ناهارخوری جدا کند، و یک مبل سکشنال می تواند تعریفی را برای یک اتاق نشیمن باز داشته باشد.

دکوراسیون داخلی روستیک

در دکوراسیون داخلی سبک روستیک از بافت ها و مواد برگرفته از طبیعت استفاده بسیاری می شود. انواع نی، چوب، حصیر و لوازم چوبی در طراحی دکوراسیون داخلی منزل به سبک روسنیک بکار می روند.

دکوراسیون داخلی تلفیقی

در سبک تلفیقی از تمام اجزای سبک های دیگری که می پسندید، می توانید استفاده کنید. سبک دکوراسیون تلفیقی همه چیز را آزاد کرده است ولی باید مواردی مانند هارمونی رنگ، اجزا و بافت را در نظر داشته باشید.

دکوراسیون داخلی سبک ایرانی اسلامی

در دکوراسیون داخلی سبک ایرانی از رنگ ها و نقش های ایرانی باید بهره برد. از نقوش ایران باستان تا گلیم ها و قالی های ایرانی که رنگهای شاد دارند استفاده کنید. در سبک ایرانی می توانید با بکارگیری هوشمندانه لوازم و چیدمان درست یک سبک ایرانی و مدرن داشته باشید.
در نظر داشته باشید، تعداد سبک های دکوراسیون داخلی منزل و محل کار بسیار زیاد هستند و از دیگر سبک های دکوراسیون داخلی می توان سبک مدیترانه ای، مینی مال، صنعتی، اسکاندیناوی، سنتی، شرق دور، فرانسوی، بوهمیان، شبی شیک، ساحلی، معاصر و … را نام برد.

اجزای مهم دکوراسیون داخلی کدامند

اجزای مهم دکوراسیون داخلی تأثیر بسزایی در اجرای منحصر بفرد آن خواهند داشت، بطوریکه هر کدام از این جزئیات نادیده گرفته شوند اجرای دکوراسیون داخلی به طور کامل انجام نخواهد شد.

نورپردازی در دکوراسیون داخلی

نورو روشنایی در دکوراسیون داخلی بسیار مهم می باشد و داشتن نور کافی و روشنایی از اصول مهم دکوراسیون داخلی است که نمای بخصوصی به دکوراسیون منازل و یا محل کار شما می دهد. هر فضایی نیاز به نور مختص خود دارد. مثلا نور اتاق خواب با اتاق نشیمن و یا اتاق مطالعه فرق می کند.

تاثیر رنگ در دکوراسیون

جزء مهم دیگر در طراحی دکوراسیون داخلی استفاده از رنگ های مناسب است. رنگ عنصری ارزان قیمت اما پرکاربرد است. پس توصیه می کنیم از معجزه رنگ ها به بهترین نحو در دکوراسیون منزل خود استفاده کنید. رنگهای گرم مثل قرمز، رنگ سرد مانند آبی و رنگهای خنثی به تناسب انرژی که به محیط اطراف خود می دهند در جاهای مختلفی استفاده می‌شوند. همچنین رنگ ها باعث کوچک یا بزرگ به نظر رسیدن محیط شده و تأثیرات مستقیم بر روی افراد دارند.

ایجاد تعادل در طراحی دکوراسیون

از دیگر عناصر مهم در طراحی دکوراسیون داخلی، به وجود آوردن تعادل در فضا می باشد. حفظ تعادل در نحوه چیدمان یکی از جنبه‌های زیبایی شناختی محیط است.

هارمونی اجزای دکوراسیون در طراحی دکوراسیون داخلی

نکته ای دیگر که در طراحی دکوراسیون داخلی باید مد نظر داشته باشید،رعایت هارمونی عناصر است. فرقی نمی کند که از کدام سبک دکوراسیون داخلی استفاده می کنید و باید در انتخاب وسایل، نحوه چیدمان، استفاده از رنگهای متضاد و یا بکارگیری بافت های گوناگون باید هماهنگی را در نظر بگیرید.

مراحل طراحی دکوراسیون داخلی منازل و محل های کار

برای خلق یک اثر نو و بدیع طراحی دکوراسیون، طراح لازم است از مراحل انجام کار آگاه باشد و بتواند به ترتیب آنها را طی کند. این مراحل را با هم مرور می کنیم.

 • گرفتن اطلاعات در خصوص خواسته های کارفرما
 • جمع آوری اطلاعات فنی و گرفتن ایده
 • تمرکز بر روی طراحی و خلق اثر در ذهن
 • پیاده نمودن طرح با دست آزاد (اسکیس)
 • پیاده نمودن طرح به صورت شماتیک  (خلاصه)
 • پیاده نمودن طرح به صورت دقیق به کمک اصول رسم فنی و نقشه کشی
 • تکثیر و ارائۀ نقشه

حالا وقت آن رسیده طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی منزل و یا محل کار خود را به گروهی بی نظیر بسپارید. آنامیس با طراحان و مجریان مجرب به دوستانی که از طریق وبسایت با ما آشنا شده اند تخفیفی ویژه  هدیه می دهد. با ما در تماس باشید.
09199780982

6Lcgq0MaAAAAABD63h8gSJ8k5h2RII9aeAqmEbz9